Świetna wiadomość: jakość w niezrównanej cenie opłaca się jeszcze bardziej! Przy zamówieniu oryginalnych wkładów HP LaserJet w dwupakach otrzymasz od nas pamięć USB 16 GB. Kupując dwupak, zyskasz najlepszą jakość wydruków i sprawność drukarki, 10% niższe koszty eksploatacji1 oraz prezent!

Dzięki sprawdzonej niezawodności oryginalnych materiałów eksploatacyjnych HP nie marnujesz czasu na rozwiązywanie problemów z drukarką. Przynosi to oszczędności, które można zainwestować w firmę, i zostawia więcej czasu na to, co robisz najlepiej.

Oryginalne wkłady HP LaserJet w dwupakach – dobra inwestycja biznesowa.

Kup dwupaki tonerów hp za min. 500 zł netto,
a otrzymasz od nas pamięć usb kingston 16 gb2.

Pozdrawiamy
Zespół Dom Druku

Zamów teraz, a otrzymasz pamięć USB 16 GB.

Zadzwoń: 12 296 55 55 lub sprawdź: www.domdruku.com
Napisz do nas: biuro@domdruku.com

1. Na podstawie porównania deklarowanej przez HP wydajności i sugerowanych cen detalicznych oryginalnych wkładów HP, sprzedawanych osobno i w dwupakach. Rzeczywiste ceny mogą się różnić. Rzeczywista wydajność zależy od użytej drukarki, rodzaju drukowanych obrazów i innych czynników. Więcej informacji: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

2. Promocja ważna do 31.07.2012 r. lub do wyczerpania zapasów i tylko w przypadku złożenia zamówienia w firmie Dom Druku. Oferta nie jest wymienna na gotówkę. Z oferty może skorzystać wyłącznie adresat wiadomości. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami, których przedmiotem są produkty objęte niniejszą promocją. Każda firma może otrzymać 5 pendrive'ów w miesiącu.